15 důvodů proč zvolit Office4you

1. VÍCE NEŽ 3.400 REALIZOVANÝCH ŠKOLENÍ

Školení je naší hlavní činností. Na školení se specializujeme více než 18 let. Za tuto dobu jsme zrealizovali více než 3.400 kurzů, kterými prošlo více než 20.000 účastníků.

2. SESTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍ OSNOVY – ŠKOLENÍ NA MÍRU ZA CENU STANDARDNÍHO KURZU

Osnovu školení Vám připravíme na míru. Nebudeme Vás učit věci, které nikdy nepoužijete. Školení sestavujeme modulárně z jednotlivých bloků, které umíme vhodně propojit.

3. Nejvyšší lektorská certifikace společnosti Microsoft – MCT (Microsoft Certified Trainer)

Dlouhodobě pracujeme na zvýšení své kvalifikace. Jsme držiteli uznávaných certifikací společnosti Microsoft. Certifikací odborných jako MCP, MCDST, MCAS, MOS,a le i certifikací pro trenéry, tedy certifikací našich lektorských dovedností.

4. Prvotřídní materiály ke školení

Ke každému školení poskytujeme elektronické materiály (v PDF). Materiály obsahují příručku (výklad probírané látky) a cvičebnici (zadání a postup řešení samostatných cvičení). Součástí dodaných materiálů jsou i soubory z praxe, na kterých si probíranou látku ukazujeme.

5. Možnost auditu před školením pro rozřazení účastníků do skupin

Pro sestavení vyrovnaných skupin účastníků nabízíme rozřazovací "testy".

6. Možnost testu po školení pro ověření jeho efektivity

Po školení lze ověřit jeho efektivitu a zlepšení účastníků závěrečným testem.

7. Emailová podpora po školení zdarma

Až účastníci po skončení školení narazí v praxi na konkrétní problém související s probíranou látkou, mohou nás zdarma emailem kontaktovat a my uděláme vše pro to, abychom problém společně vyřešili.

8. Školení ve stejné verzi programu, kterou používáte

U nás se Vám nestane, že přijdete na školení a najdete zde počítač se zcela jinou verzí programu, než kterou máte na počítači v práci. Školíme vždy ve stejné verzi programu, kterou používáte.

9. PROPRACOVANÁ METODIKA ŠKOLENÍ

Metodika našich školení je založena na pevném principu:

  • Motivace
  • Vysvětlení
  • Společné vyzkoušení
  • Samostatné procvičení

U každého prezentovaného nástroje či funkce Vám nejprve ukážeme, k čemu se v praxi používá a kde by se právě Vám mohl hodit, abyste ušetřili svůj čas. Následně funkci předvedeme, poté si ji zkusíme společně a na závěr je věnován dostatek prostoru a času samostatnému procvičení – ověření na praktických cvičeních.

10. Specializace na programy balíku MS Office

Nesnažíme se nabídnout za každou cenu co nejširší spektrum školení. Školíme to, co opravdu umíme. Specializujeme se na programy balíku Microsoft Office.

11. Školení od začátečníků až po experty

Provádíme základní školení pro začátečníky, ale i úzce specializovaná školení pro experty na určitou oblast.

12. K dispozici mobilní učebna

Nemáte-li vlastní počítačovou učebnu, zapůjčíme Vám svou učebnu mobilní, kterou dovezeme a nainstalujeme kdekoliv po ČR, SR. Učebna je složena z 10 špičkových notebooků a projektoru.

13. Působnost po celé ČR

Přijedeme k Vám do firmy kdekoliv po celé České Republice případně na Slovensko.

14. Specializujeme se na kurzy u zákazníka

Školení provádíme výhradně u zákazníka. Vaši zaměstnanci nemusí za školením cestovat, my přijedeme za Vámi. My nemusíme investovat horentní sumy do výpočetní techniky, pronájmu místností, energií a tyto náklady následně přenášet na Vás, naše zákazníky. Nenabízíme Vám ani občerstvení, ani obědy "v ceně" školení. U nás platíte opravdu "jen" za špičkové školení. Nic více, nic méně.

15. Stovky spokojených zákazníků

Hodnocení školení přímo od našich zákazníků si můžete prohlédnout zde.